ЖК «Ренесанс» Архітектура в стилі неокласицизму

житловий комплекс

“Ренесанс”

Новобудова комфорт класу, що споруджується за авторським проектом. Розташований комплекс у затишному та комфортному районі міста, а саме на Руській, 236Б. Планування квартир – світлі, просторі й комфортабельні зі стандартною комплектацією, панорамними вікнами, індивідуальним опаленням. Головна перевага життя в цьому районі Чернівців – тиша, спокій, затишок, чисте повітря і природа вдалині від міської метушні. Прибудинкова територія буде огороджена від проїжджої частини та облагороджена: висадять дерева, газони та кущі, прокладуть прогулянкові доріжки, встановлять місця для відпочинку та дитячий ігровий майданчик.

Архітектура в стилі неокласицизму

Сучасна архітектура в стилі початку ХХ століття. Будинок, який поєднує в собі унікальність, загадковість та аристократичний дух. Ренесанс – такого більше не буде!

Вигідна ціна

Низька собівартість завдяки оптимізації процесів та технологій. А також завдяки наявності власних сировинно-виробничих баз та будівельної техніки.

Консьєрж-сервіс

Зовсім новий тип сервісу в місті Чернівці. Це комплекс послуг для всіх мешканців новобудови, в які входять такі обовязки як контроль над чистотою та порядком у межах під’їзду, зустріч гостей, допомагає викликати таксі або порекомендувати заклад харчування чи найближчу аптеку.

Двір без автомобілей

Можете не хвилюватись за безпеку своїх дітей, так як автомобілі знаходяться за територією будинку або в підземному паркінгу новобудови.

Оплата з прив’язкою до етапів будівництва

Перший внесок всього 5 %. А решта сума ділиться пропорційно етапам будівництва. Платіть за те, що будуєте!

Власна розинута інфраструктура для мешканців

На території комплексу передбачено все для комфортного життя мешканців, а саме магазини, аптека, салон краси тощо.

ІДЕАЛЬНЕ РОЗТАШУВАННЯ ВАШОГО ЖИТЛА

Інфраструктура

  • Басейн: 900 м
  • Супермаркет: 700 м
  • Аеропорт: 3900 м
  • Лікарня: 450 м
  • Парк: 1000 м
  • Банк: 700 м
  • Зупинка: 700 м
  • ТРЦ: 300 м

Залиште номер і ми вам перетелефонуємо!